iPhone 8 Tanıtım Tarihi

Mac4Ever, Apple’ın üç yeni iPhone’u duyuracağı Apple etkinliğinin ne zaman gerçekleşeceğini bildiklerini bildiriyor: OLED iPhone 8 ve yenilenmiş ‘7s’ telefonlar. Haberde, etkinliğin 12 Eylül‘de operatör şirketlerinin kaynaklarına dayanılarak verileceği belirtiliyor.

Site, yakında yapılacak yeni cihazlar için envanter ve pazarlama hazırlamak zorunda oldukları için, cep telefonu operatörlerine Apple bildirisini ne zaman bekleyeceklerini ilettiler.

Apple, yeni bir etkinlik hakkında henüz bir şey açıklamadı (önümüzdeki hafta basın davetleri bekleniyor), ancak tarihsel eğilimleri izleyerek muhtemel tarihler 6. veya 12. oldu.

Apple söylentileri söz konusu olduğunda Mac4Ever makul bir rekora sahiptir, ancak ek yayınlar etkinliği doğrulayana kadar buna hala şüpheyle yaklaşılıyor.

Yeni iPhone’ların yanı sıra, Eylül etkinliğinde, hücresel LTE alıcılarıyla birlikte yeni bir üçüncü nesil Apple Watch ve 4K Apple TV güncelleştirmesi içerebilir. IPhone 8 etkinliği, Apple’ın yeni Steve Jobs tiyatrosunu Apple Park’ta ilk defa kullanmasıyla da olabilir; ancak site yapımı devam ediyor gibi görünüyor.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.