Silinmiş Verileri Kurtarma (getdataback)

Bilgisayardan silinmiş verileri kurtarmak her zaman başarılı olamayabiliyor, fakat başarı oranı yüksek bir yazılım olan Get Data Back‘i paylaşıyoruz. Programın kullanımı basit ve yine bir çok internet sitesinde/forumda açıklaması olduğu için tekrar paylaşma gereği duymadık. Sıkıştırılmış dosyanın içerisinde Beni Oku.txt dosyasını okuyup kuruluma başlayınız, yine bu dosyanın içinde hem NTFS hem de FAT32 versiyonları mevcut.

Link : http://www.pcsozluk.com/dosyalar/Getdataback-PcSozluk.zip

 

zip şifresi : www.pcsozluk.com

2 thoughts on “Silinmiş Verileri Kurtarma (getdataback)”

  1. Merhaba,

    Veri kurtarma programları ile ancak resim, word gibi küçük boyutlu dosyları kurtara bilirsiniz. bunların çoğuda genellikle bozuk kurtulmaktadır. Database, video vs. gibi yüksek boyutta olan verileri mümkün değil bu tarz programlar ile kurtaramazsınız. Size tavsiyem hiç bir veri kurtarma programı ile verilerinizi riske atmayın. Bu tarz programlar verilerinize zarar vermekten başka bişey yapmamaktadır.

    Reply
    • Merhaba, bu tarz programlar data kaybi yasandigi an kullanilirsa (diskte cok fazla islem yapilmadigi taktirde) gayet basarili olabiliyor, bizzat ben bu programla terabyte’larca data kurtardim ki videolar ve sql database’leri de dahil buna. Size tavsiyem data kurtarma sirketinizin reklamini baska yerlerde yapin, bu kadar kucuk dusunmeyin.

      Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.