Age of Empires II HD 9 Nisan’da Yayınlanıyor.

Microsoft, yıllar önce piyasaya çıkmış ve halen talep olan Age Of Empires II oyununun HD versiyonunu yakında Steam üzerinden yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Ön ödemeli satış için (%10 indirimli) de oyuna erişim tarihi 5 Nisan olarak belirlenmiş.

Age of Empires II HD Edition, Age of Kings Original ve Conquerors Expansion içerisindeki bütün single player campaign’leri içeriyor olacak. Aynı zamanda Steam üzerinden diğer kullanıcılarla online karşılaşmalar da gerçekleştirilebilecek.

Microsoft’un verdiği bilgiye göre Age of Empires II HD, görüntü kalitesi artırılıp çözünürlük de 1080p olarak yeniden düzenlendi.Ayrıca içerdiği “enhanced visual engine” sayesinde su, ateş, ışık ve diğer efekt/texture’lar çok daha kaliteli bir görüntüye sahip olacak.

Steam üzerinden oynanan Age of Empires II HD achievements, leaderboards, matchmaking ve cloud support gibi özelliklere de sahip olacak. Ek olarak kullanıcılar kendi yarattığı içerikleri Steam Workshop üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabilecek.

Steam ön ödemeli sipariş: http://store.steampowered.com/app/221380/

Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows XP, Vista, 7, 8 Pro
Steam Software Platform
900×600 Minimum Çözünürlük.
Direct X 9 uyumlu Ekran Kartı
1.2GHz İşlemci
1GB RAM
2GB HDD

httpv://www.youtube.com/watch?v=q_MEFt7KrxQ

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.