Diablo III Hızlı Level Atlama

15 Mayıs tarihinde piyasaya sürülen Diablo III bütün dünyada büyük yankı yaptı ve daha ilk günlerinde satış rekorları kırdı. Level ve Item üzerine kurulu oyunda, oyuncu sayısı arttıkça oyun içi gold ve level atlama yöntemleri geliştiriliyor. Bunlardan bir tanesi benim de deneyip kısa bir sürede birkaç level atlamamı sağlayan tricktir. Detayları aşşağıda ;

Act2’nin ikinci questi. Adı : The Road to Alcarnus

Buradan ikinci quest olan Lieutenant Vachem‘i seçip görevi resetliyoruz ve oyuna giriyoruz.Portal’dan Khasim Outpost’a ışınlanıp hemen üst taraftakı patikadan şehre girerek Quest Giver ile konuşuyoruz.Yan taraftakı eve yönlendirecektir, eve girip mobları öldürüyoruz ve kilitleri açarak tutsakları serbest bırakıyoruz.Dışarı çıkıp tekrar mobları kestiğimizde bize 55k XP veriyor, moblarla beraber 70k civarında XP alıyoruz.

Sonra oyundan çıkıp aynı questi tekrar başlatıp aynı işlemleri uyguluyoruz. 1,5 – 2 dakikada ortalama 70k XP ile hızlıca level atlanabiliyor ve gelen Gold + Itemlar da işin kaymağı oluyor.

Not : Barbarian ve Wizard üzerinde olumlu sonuç alınmıştır, diğer charlarda da muhtemelen aynı şekilde sonuçlanacaktır. Questi Hell zorluk seviyesinde bitiriyoruz.

Aynı işlemi adım adım anlatan bir videoyu aşşağıda inceleyebilirsiniz:

httpv://www.youtube.com/watch?v=XY8Hu3vhbwg

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.